• 1994'den beri... 7/24 hizmet
  • info@akincilargrup.com
  • 0 (262) 642 38 41

Sosyal Hizmetler

Sosyal Hizmetler Faaliyet Alanları

Sekreter
Santral Operatörü
Temizlik Personeli
Paketleme Personeli
Teknisyen
Ayıklama Personeli
Forklift Operatörü
Bahçıvan
Taşıma Personeli
Yükleme Personeli
Resepsiyon Personeli
Presleme Personeli
Ofisboy
Sevkiyat Personeli
Kat Görevlisi
Şoför
Depo Görevlisi
Çay Servis Personeli

Neden Sözleşmeli Personel Alımı

Tüm dünyada gün geçtikçe artan hizmet alımının asıl amacı, işletmelerin gerçek faaliyet konularına adapte olmalarını sağlamaktır. Böylece zamanınızı ve gücünüzü kendi işinize harcar, ana faaliyet konusu dışındaki işlere vaktinizi harcamazsınız. Bu hizmet dâhilinde çalışacak olan personelin, kıdem tazminatı gibi bir kısım mali yükümlülüklerinden kurtuluyor olmanız ise başka bir avantajınızdır,

Firmanıza sunulan alternatifler içerisinde ihtiyacınız olan destek hizmet personeli, tarafımızdan temin edilmekte, idare ve yönetimi yapılmakta ve işletmenize maliyet açısından büyük faydalar sağlamaktadır.

Vasıflı-vasıfsız ayrımı yapılmadan, işletmenizin ihtiyaç duyduğu destek hizmet personeli, bütün yasal yükümlülükleri tarafımıza ait olmak üzere hizmetinize sunulmaktadır.

Bu sayede, işletmeniz birçok konuda tasarruf yapmanın yanı sıra,  zamanını ve verimliliğini gerçek faaliyet konusuna harcayacaktır.

Sözleşmeli Personel Çalıştırmanın Avantajları

  • Personel arama sürecindeki zaman ve maliyetlerin ortadan kalkması
  • Personelin tüm yasal sorumluluklarının yüklenici firmaya ait olması (ssk+vergi+hak edeceği tazminatları + maaşı yüklenici tarafından karşılanır.)
  • Personelin konusunda deneyim sahibi olması
  • Personel memnuniyetsizliği halinde 2 iş günü içinde yüklenici firma tarafından değiştirilme garantisi
  • Hizmet karşılığında kesilecek hak ediş faturası gider olarak gösterileceğinden, tamamı yıllık bazda vergilerden düşülerek işletmeye ekstradan maliyet getirmemesi.

 

Akıncılar Sosyal Hizmetlerde, destek hizmetleri aşağıdaki şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır:

Personel Seçimi: Müşterinin isteği doğrultusunda eleman, Akıncılar İnsan Kaynakları tarafından araştırılıp, bulunur. Müşterinin onayı sonucunda elemanın güvenlik soruşturması, işe giriş işlemleri, hazırlanarak özlük dosyası oluşturulur. İş öncesi görevi ile ilgili idari ve teknik eğitim verildikten sonra eleman işe başlamaya hazır hale getirilir.

Personelin Kıyafeti: Müşterinin isteği doğrultusunda işe uygun kıyafetler belirlenip, karşılıklı anlaşmalar sonucunda giydirme işlemi yapılır.

Personelin Özlük Hakları: Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların maddi-manevi motivasyonu sürekli yüksek tutulmalıdır. Bu anlayışı benimseyen firmamız çalışanların her kademesinde özgüvenin oluşturulmasına önem vermektedir. Bunun içindir ki AKINCILAR, müşterilerinin ve çalışanlarının her türlü özlük haklarını koruyup gözetmektedir.